Nauczanie zdalne

i hybrydowe

za pomocą

Documaster Campus

Zapisz się na bezpłatny webinar:

O Webinarze

Zapraszamy nauczycieli i dyrektorów od udziału w webinarze, podczas którego przedstawimy, jak w łatwy i efektywny sposób przeprowadzić lekcję zdalną za pomocą Documaster Campus oraz wbudowanego narzędzia do wideorozmów. Webinar potrwa ok. 60 minut. Po przesłaniu zgłoszenia, prześlemy do Państwa link za pomocą którego dołączycie Państwo do spotkania.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Prześlij zgłoszenie

ŚRODA, 10.06., godz. 14.00
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przekazanych nam danych.

Przed przesłaniem zgłoszenia za pomocą wypełnionego formularza zalecamy zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności i plików cookies, w której określono zasady postępowania z Państwa danymi.


Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest spółka Euroimpex S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mydlana 3b (51-502 Wrocław), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w KRS w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS ... czytaj więcej >>

Dostęp do transmisji

Dostęp do transmisji otrzymacie Państwo na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Ze wzgledu na zabezpieczenia programów pocztowych, prosimy dokładnie sprawdzić skrzynki mailowe (również Spam) i pozostałe zakładki (np. Oferty).

Podajemy kontakt, gdybyście nie zlaleźli Państwo linka: maja.nadgrodkiewicz@euroimpex.pl .

Godziny
Minuty
Sekundy

TRANSMISJA ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

O Documaster Campus

Documaster Campus to środowisko informatyczne typu chmurowego, wspomagające nowoczesną edukację. To doskonałe rozwiązanie do prowadzenia lekcji zdalnych i hybrydowych za pośrednictwem wbudowanych i zintegrowanych narzędzi do wideorozmów. To także elektroniczny tornister. Wszyscy uczniowie i nauczyciele mogą korzystać z zamieszczonych w Globalnym Repozytorium Documaster Campus materiałów, dostosowanych do poziomu nauczania: m.in. e-podręczników, audiobooków, e-booków, lektur, ćwiczeń, kursów, tutoriali oraz cyfrowych zasobów wyższych uczelni. Oprogramowanie zawiera także bazę pomocy do lekcji dla nauczycieli: scenariuszy do lekcji przygotowanych przez metodyków, pedeutologów oraz nauczycieli.

Integralną częścią oprogramowania jest zintegrowany samoobsługowy punkt drukowania, kopiowania, skanowania i OCR, który wdrażamy na terenie szkoły. Dzięki temu wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz administracja szkoły, podczas zajęć w szkole mogą korzystać z urządzeń wielofunkcyjnych do tworzenia wydruków, kopii, skanowania oraz ucyforowienia dokumentów.

Więcej informacji

Partnerzy:

Normy:

Copyright © 2020 Euroimpex S.A., Wszystkie Prawa zastrzeżone